TRENERI

LICENCIRANI TRENERI:

  1. Marina Galinec, Dom za odrasle osobe Lobor-grad, do 01.02.2022. – B
  2. Valentina Ahel, Centar za rehabilitaciju Fortica, Kraljevica, do 03.03.2024. – B
  3. Franjo Horvat, Športsko društvo Specijalni športovi Luč, Zaprešić, do 17.06.2024. – A
  4. Davor Lukačević, Srednja škola – Centar za odgoj i obrazovanje Zagreb, do 21.06.2024. – A
  5. Višnja Popović, Škola za odgoj i obrazovanje – Pula, do 23.06.2024. – A
  6. Pavlina Milković, Škola za odgoj i obrazovanje – Pula, do 23.06.2024. – A
  7. Milovan Lazendić, Škola za odgoj i obrazovanje – Pula, do 23.06.2024. – A
  8. Ivan Brigić, Centar za odgoj i obrazovanje Tuškanac, Zagreb, do 13.07.2024. – A
  9. Ivana Milina Šiklić, Centar za odgoj i obrazovanje Juraj Bonači, Split, do 13.07.2024. – A
  10. Joško Gaćina, Centar za odgoj i obrazovanje Juraj Bonači, Split, do 13.07.2024. – A
  11. Ivan Lisica, Centar za odgoj i obrazovanje Juraj Bonači, Split, do 13.07.2024. – A
  12. Slobodan Mihailović, Centar za odgoj i obrazovanje Juraj Bonači, Split, do 13.07.2024. – A
  13. Sandra Jadrijević, Centar za autizam Zagreb, do 14.07.2024. – A
  14. Mladen Modrić, Centar za rehabilitaciju Fra Ante Sekelez, Vrlika, do 14.07.2024. – A
  15. Branka Brčić Crnković, Ozana – Dnevni centar za rehabilitaciju i radne aktivnosti, do 14.07.2024. – B
  16. Andreja Martinez, Centar za odgoj i obrazovanje Tomislav Špoljar, Varaždin, do 14.07.2024. – A
  17. Kristina Kralj, Centar za odgoj i obrazovanje Tomislav Špoljar, Varaždin, do 14.07.2024. – A
  18. Nikica Blažević, Centar za odgoj i obrazovanje Šubičevac, Šibenik, do 15.07.2024. – A
  19. Jasna Ižaković, Centar za odgoj i obrazovanje Ivan Štark Osijek, do 15.07.2024. – A
  20. Tomislav Dubravčić, UZOSIO Golubica Vukovar, do 16.07.2024. – B
  21. Barbara Duspara, UZOSIO Golubica Vukovar, do 16.07.2024. – B
  22. Ines Škrbac, UZOSIO Golubica Vukovar, do 16.07.2024. – B
  23. Josip Jojić, Centar za rehabilitaciju Nada, Karlovac, do 16.07.2024. – B
  24. Maja Delač, Centar za rehabilitaciju Nada, Karlovac,  do 16.07.2024. – B
  25. Ivan Horvat, Centar za rehabilitaciju Nada, Karlovac, do 17.07.2024. – B
  26. Marko Štrucelj, Centar za rehabilitaciju Nada, Karlovac, do 17.07.2024. – B
  27. Maja Buljubašić, Centar za rehabilitaciju Mala Terezija, Vinkovci, do 14.08.2024. – A
  28. Krunoslav Vragović, Centar za odgoj i obrazovanje Zajezda, do 22.09.2024. – B
  29. Lea Biloglav, Centar za autizam Zagreb, do 01.10.2024. – A
  30. Andrijana Đumlan Cetin, Centar za autizam Zagreb, do 01.10.2024. – A
  31. Velida Salihović, Centar za autizam Zagreb, do 01.10.2024. – A
  32. Tomica Šoštar, Športsko društvo Specijalni športovi Luč, Zaprešić, do 09.10.2024. – A
  33. Jagoda Zrilić, Sportsko društvo Centar Dubrava, Zagreb, do 23.09.2024. – A
  34. Slađana Tatić, Športsko društvo Specijalni športovi Luč, Zaprešić, do 21.10.2024. – B
  35. Marijana Jukić, Udruga osoba s intelektualnim teškoćama Zvono, Split, do 21.10.2024. – A
  36. Jadranka Blagus, Športsko društvo osoba s invaliditetom Uriho, Zagreb, do 27.10.2024. – B
  37. Ivan Dubravica, Centar za odgoj i obrazovanje Velika Gorica, do 27.10.2024. – A
  38. Vlado Strbad, Centar za odgoj i obrazovanje Tuškanac, do 27.10.2024. – A
  39. Martina Šango, Sportska udruga osoba s intelektualnim poteškoćama Mali princ, do 28.10.2024. – A
  40. Davor Hohnjec, Centar za odgoj i obrazovanje Zajezda, do 14.12.2024. – A
  41. Vedran Sokol, Centar za odgoj i obrazovanje Ivan Štark Osijek, 28.01.2025. – A
  42. Ivan Kos, Klub specijalnih športova Ozalj, do 08.02.2025. – A
  43. Antonio Požgaj, Udruga za inkluziju Lastavice, Split, do 25.02.2025. – A
  44. Danijela Bruketa Jurković, Centar za rehabilitaciju Rijeka, do 25.02.2025. – B
  45. Robert Mihaljević, Centar za rehabilitaciju Rijeka, do 25.02.2025. – B
  46. Domagoj Babić, Centar za rehabilitaciju Rijeka, do 25.02.2025. – B
  47. Josip Geček, Udruga osoba s intelektualnim teškoćama Međimurske županije, Čakovec, do 01.03.2025. – B
  48. Josip Lesjak, Udruga osoba s intelektualnim teškoćama Međimurske županije, Čakovec, do 01.03.2025. – B
  49. Ilija Teklić, Centar za rehabilitaciju Mir, Kaštel Novi, do 01.03.2025. – A
  50. Branko Benković, Klub specijalnih športova Ozalj, do 10.03.2025. – A
  51. Laslo Brucker, Centar za rehabilitaciju Zagreb, do 01.03.2025. – A
  52. Ivank Kolak, Udruga osoba s invaliditetom Sveti Bartolomej Knin, do 04.03.2025. – B
  53. Tihomir Prusina, Centar za rehabilitaciju Zagreb, do 22.03.2025. – A
  54. Snježana Mergon, Centar za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Križevci, do 19.04.2025. – A
  55. Mario Gržin, Centar za rehabilitaciju Komarevo, do 20.04.2025. – A
  56. Santino Debelec, Centar za odgoj i obrazovanje Čakovec, do 10.06.2025. – A
  57. Jurica Hajsek, Centar za rehabilitaciju Varaždin, do 25.08.2025. – B
  58. Ida Virag, Centar za rehabilitaciju Varaždin, do 25.08.2025. – A
  59. Milivoj Bujanić, Udruga osoba s intelektualnim teškoćama Međimurske županije, do 16.09.2025. – A
  60. Marko Vrus, Udruga osoba s intelektualnim teškoćama Međimurske županije, do 05.10.2025. – B